Посета студената и професора са Нортистерн Универзитета из САД

У оквиру програма сарадње наше две институције, 6. јула 2021. године на Економском факултету Универзитета у Београду боравила је група од 18 студената и два професора са Нортистерн Универзитета у САД. Госте је поздравио продекан за међународну сарадњу др Саша Ранђеловић, који им је одржао и презентацију о нашем Факултету, након чега је проф. Иван Вујачић одржао предавање на тему транзиције у Централној и Источној Европи. Након предавања, за госте је организован коктел добродошлице, што је представљало одличну прилику за њихово упознавање са нашим студентима и размену искустава.

У наредном периоду, Економски факултет Универзитета у Београду и Нортистерн Универзитет из САД ће радити на интензивирању сарадње у домену организације заједничке летње школе, као и по другим академским питањима.

d a 18 9 7 5