Отворене пријаве за „Becky akademiju”

Компанија Becky позива све студенте завршне године факултета економског смера и/или студенте који су недавно дипломирали да учествују у програму: Becky рачуна на тебе.

Програм је пажљиво осмишљен са циљем пружања подршке младим талентима да током двонедељне обуке на Becky академији овладају основама рада у холандском рачуноводству и ревизији. Три најуспешнија студента добиће прилику да похађају Becky академију, што ће им пружити шансу да постану део Becky тима.

Током обуке, научићете нешто више о холандској култури. Упознаћете се са стандардима рачуноводства, пореским прописима, финансијским извештавањем и процедурама ревизије. Добићете непроцењиво знање и практично искуство. Тренери ће вам помоћи да поставите основе за успешну каријеру.

Форма за пријаву налази се на ЛИНКУ.

Linkedin post