WhatsApp Image 2021-06-08 at 16.30.19 (1)

Студент Милан Милошевић победник седме генерације AmChamps такмичења

На одржаном такмичењу седме генерације полазника AmChamps програма који организује Америчка привредна комора у Србији победио је наш студент, Милан Милошевић са менторком Мирјаном Митровић. Награда коју је освојио је пуна стипендија за мастер студије Универзитета York из Велике Британије са кампусом у Солуну.

AmChamps програм је невероватно искуство које ми је засигурно обележило досадашње студирање. Поред изузетно корисних предавања и радионица које смо имали, највећи бенефит јесте прилика да радимо са ментором из неке од највећих компанија у земљи. Ја сам имао ту срећу да ми ментор буде Мирјана Митровић из Banca Intesa којој овом приликом желим да захвалим на свему. Позвао бих све студенте да се пријаве за осму генерацију AmChamps програма.“

Победника је прогласио жири у саставу Милана Јевић Гледовић, Борислав Миљановић и Светослав Атанасов чланови AmChamps Управног одбора.

Честитамо Милану и Мирјани!