Конкурс за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената у 2023. години

У циљу подстицања што бољег успеха на студијама, развијања интересовања за научно-истраживачки и стручни рад студената, подстицања креативног и критичког мишљења код њих, Универзитет у Београду студентима основних академских студија, односно интегрисаних академских студија, као и претходних година, додељује награду за најбољи научно-истраживачки и стручни рад из сваке од групација факултета, израђен у претходној календарској години.

Радови се достављају факултету у складу са процедуром коју утврди факултет.

Обавештење о предвиђеној процедури ће бити објављено на огласној табли и званичној интернет страници факултета.

Писмени, дипломски, семинарски и други студентски радови који представљају наставну обавезу, не могу да буду поднети на конкурс.

Рок за пријављивање радова на конкурс је 19. април 2024. године. Студенти Универзитета у Београду – Економског факултета рад предаје у деканату, I спрат, канцеларија 105.

Радове пријављене на конкурс факултет доставља Универзитету у Београду у штампаној и електронској форми, непотписане и под шифром. Уз рад се обавезно доставља и кратка стручна оцена факултета. У прилогу рада се доставља запечаћена коверта на којој је наведена шифра рада, а у којој су подаци о аутору и то: име и презиме, година студија, студијски програм, контакт адреса и телефон.

Рок за достављање пријављених радова од стране факултета Универзитету у Београду је 30. април 2024. године.