Конкурс Америчке привредне коморе у Србији „AmChamps” – Млади лидери промена

AmChamps – Млади лидери промена је јединствени програм професионалног усавршавања који је покренула Америчка привредна комора у Србији (AmChamps) у 2014. години, са идејом да кроз синергију академског и корпоративног сектора помогне усавршавање и развој младих људи – лидера који ће водити пословну заједницу у Србији.

AmChamps 8 ће окупити укупно 40 одабраних учесника – 20 студента и 20 младих менаџера. Студенти су на III или IV години основних студија или на постдипломским студијама државних факултета из Србије и не старији од 25 година. Представници AmChamps компанија чланица су успешни млади менаџери, између 29 и 37 година.

Уколико:
• имаш до 25 година и на III или IV години си редовних или на мастер студијама државног Универзитета у Србији
• поседујеш такмичарски дух и прави си тимски играч
• желиш да упознаш успешне пословне људе и бизнис заједницу у Србији
• стекнеш познанства и пријатељства која ће ти променити живот

Пријави се за #AmChamps8!

Више информација можеш пронаћи на AmChamps 2021-Info & raspored (SRB) za studente

Своју биографију и мотивационо писмо или видео можеш послати на amchamps@amcham.rs најкасније до
10. септембра 2021. године.

AmChamps_logo_2021