Гостујуће предавање компаније „FIS” – Финансије у IT свету

20.05.2024, 16:00h, Слупаоница 31

Драге колегинице и колеге, Центар за сарадњу са привредом вас позива да присуствујете гостујућем предавању на тему „Финансије у IT свету” у сарадњи са компанијом FIS. Предавање ће се одржати 20. маја у 16 часова у слушаоници 31 на Економском факултету.

На овом предавању, студенти ће бити у могућности да сазнају више о развоју софтвера које користе инвестиционе банке, хеџ фондови, осигуравајуће куће; како своја знањa из области математике, статистике и финансијских тржишта применити у свакодневном раду у fintech компанијама; како најефективније комуницирати са интерним и екстерним стејкхолдерима и постављати приоритете у различитим стадијумима развоја софтвера.

О поменутим темама са студентима ће разговарати Миленко Радовановић, Development Director.

Пријаве су обавезне, а своје место можете заузети попуњавањем форме на ЛИНКУ.

FIS 20.05.(1)