Састанак са управом Универзитета Бокони

У понедељак, 8. јула 2024. године Економски факултет у Београду посетила је петочлана делегација са Универзитета Бокони из Италије, у којој су између осталих били и ректор проф. Франческо Билари и декан њихове пословне школе проф. Стефано Каселија. Са делегацијом са Универзитета Бокони разговарали су декан Економског факултета у Београду проф. Жаклина Стојановић, проректор Универзитета у Београду проф. Бранислав Боричић и продекан за међународну сарадњу проф. Саша Ранђеловић. Том приликом разговарано је о могућностима за успостављање сарадње између Економског факултета у Београду и Универзитета Бокони, како у погледу размене студената, тако и у домену реализације мастер студија и истраживачких пројеката.

Састанку су поред представника две високошколске установе присуствовали и помоћник министра просвете проф. Јанко Самарџић, члан кабинета председника владе проф. Игор Пешко, као и представници Амбасаде Италије у Београду, те чланови управе Факултета техничких наука Универзитета у Новом Саду.