Студентска организација Група за СПЕКОФ врши пријем нових чланова

03.11.2017

Група за СПЕКОФ је студентска организација на Економском факултету, која постоји шест година, а за то време  cпровела је бројне идеје у дело. Баве се хуманитарним донацијама, доприносе побољшању наставе и испитa, као и бројним конференцијама, панелима, конгресима на којима предавачи студентима преносе вештине и знања стечене у пракси.

Уколико желите да радите на свом стручном усавршавању, да се опробате у тимском раду и осетите моћ координације када се свачији рад заједно уклапа у једну велику машину, али са заједничким циљем, и да организујете различите пројекте као што су „УпознајЕКОФ“, „ITspace“ и нових сазнања информационих технологија, спровођења у дело модела Светске трговинске организације, преко повезивања студената са привредом, до маркетинг радионица – пријавите се за новог члана Групе за СПЕКОФ.

Сви заинтересовани студенти могу се пријавити путем линка: