sajtdekof

Студенти Економског факултета победници Пореске дебате

У организацији NALED-а одражана је дебата ,,Штап или шаргарепа“ о начину решавања проблема сиве економије. Студенти Драган Џивџановић, председник дебатног клуба и Илија Драгић, члан дебатног клуба су победници. У конкуренцији од 5 тимова њихов снимак студије случаја прошао је први у групи, а у финалу су остварили победу. Обојица су као награду добили стручну праксу и то Драган у KPMG-у, а Илија у NALED-у.
Такође, значајне резултате чланови клуба су остварили и на највећем online регионалном почетничком дебатном турниру ,,Децембарац 2020″ који је одржан 12. и 13. децембра. Од четири тима Економског факултета у Београду, два су била у финалу. Катарина Живковић и Анастасије Поповић проглашени су за другог, односно трећег најбољег говорника Децембарца, а међу финалистима била је и Анђела Николић.
Честитамо нашим студентима!