saEYnaTi3

Студенти Економског факултета на теренској посети пореском одељењу компаније „EY”

У петак, 15. новембра, студенти Економског факултета учествовали су у пројекту „Са ЕY на ТИ“ приликом ког су имали прилику да се упознају са представницима Tax одељења компаније Ernst & Young од којих су, кроз дружење у неформалној атмосфери, добили неопходне информације о кретањима на тржишту савремених консултантских услуга, вештинама и знањима потребним за рад у компанији, као и начинима за професионално усавршавање.

ПредставнициTax одељења кoмпaниje EY присутним студентима су указали не само на начине како да унапреде своју конкурентност на тржишту конкурентских услуга, већ им и помогли да увиде важност личне иницијативе и проактивности у реализацији професионалних циљева.

saEYnaTi1 saEYnaTi4 saEYnaTi6