WhatsApp Image 2022-07-06 at 3.43.47 PM

Студенти Економског факултета добитници стипендије „Доситеја”

У Српском народном позоришту у Новом Саду уручене су стипендије „Доситеја” најбољим студентима, које додељује Фонд за младе таленте.

Стипендије су примили најбољи студенти Економског факултета Универзитета у Београду: Ленка Балтић, Анђела Бијелић, Ана Богуновић, Јелена Влаинић, Филип Вуловић, Милица Голубовић, Јована Зиројевић, Бојана Ивић, Тамара Илић, Нада Јелић, Сунчица Карлица, Никола Кузмановић, Ања Кулагић, Анастасија Лончаревић, Петар Мартић, Јована Милеуснић, Невена Нешовановић, Антонија Петровић, Никола Савић, Наташа Сретеновић, Даница Стојановић, Милица Сурдучки, Богдан Трумпић, Сања Миленковић, Hany Odeh, Тијана Остојић и Игор Хаџија.

Свечаности је присуствовао председник Србије Александар Вучић који је уручио стипендије, министар омладине и спорта Вања Удовичић, председник Покрајинске владе Игор Мировић и градоначелник Новог Сада Милош Вучевић.

Ове године на седници Фонда за младе таленте усвојена је листа од 1.540 добитника стипендије по конкурсу и то 1.050 студената завршне године основних академских студија и 490 студената завршне године мастер академских студија у Србији за школску 2021/22. годину.

Честитамо добитницима награда на раду, изузетности, енергији коју уносе у образовање и постигнутим резултатима који су резултирали добијањем стипендије.