Saradnja Nortistern Univerziteta iz SAD i Ekonomskog fakulteta u Beogradu (2)

Сарадња Нортистерн Универзитета из САД и Економског факултета у Београду

Сарадња Нортистерн Универзитета из САД и Економског факултета у Београду, уз подршку амбасаде САД, на организацији летње школе у јулу 2021, студентских конференција и размени студената и професора

Са задовољством обавештавамо да ће, уз подршку амбасаде САД, Нортистерн Универзитет из Бостона и Економски факултет Универзитета у Београду успоставити сарадњи у организацији летње школе о регионалној економској сарадњи, безбедности и стабилности, у јулу 2021. године уз учешће студената и професора са ове две институције, као и са других факултета Универзитета у Београду, као и са других европских универзитета.
У оквиру овог програма биће успостављена сарадња и у домену научних истраживања, као и размене студената и наставника између ове две високошколске институције, као и у организацији студентских конференција (Модел ЕУ).

Више информација о поменутим активностима биће објављено накнадно.