za sajt rukovodstvo-1

Руководство Економског факултета у Београду у периоду од 01. октобра 2018. до 30. септембра 2021. године

Савет Економског факултета у Београду је на седници одржаној 31. маја 2018. године једногласно изабрао продекане за период 01.10. 2018 – 30.09.2021:

Проф.др Жаклина Стојановић

Проф.др Драган Лончар

Др Саша Ранђеловић

Др Младен Стаменковић