Rangiranje prijava za međunarodni program „Ekonomija i finansije“

Rangiranje prijava za međunarodni program „Ekonomija i finansije“

Preliminarna rang lista prijava 1. kruga selekcije za međunarodni program „Ekonomija i finansije“, zajedno sa tabelom za izračunavanje konačnog broja poena za rangiranje (* svi rezultati testa iz engleskog jezika su konvertovatni u IELTS bodove i tako su uračunati u konačan broj poena).

Sve prigovore i primedbe možete uputiti putem mejla na cis@ekof.bg.ac.rs, ili lično u kancelariji 154.
Ukoliko imate dopunu prijave (u vidu dodatnih ocena ili rezultata iz testa engleskog jezika), možete nam ih dostaviti najkasnije do 28.09.

Svi rangirani kandidati su pozvani da u ponedeljak, 25.09. od 09h u sali 31 prisustvuju uvodnim predavanjima i instrukcijama za prijavu na On-line sistem Univerziteta u Londonu.
Rok za prijavu na On-line sistemu Univerziteta u Londonu je 29.septembar. Napominjemo da finalnu selekciju vrši Univerzitet u Londonu.