Програм праксе у компанији Мој еРачун

15.03.2018

Мој-еРачун – Водећа ИТ компанија за е-фактурирање у Хрватској тражи апсолвенте и/или студентe Економског факултета у Београду који би се придружили work internship програму у Загребу на период од више месеци са циљем сталног запошљавања.

Шта компанија Мој еРачун нуди?
– Радни програм у компанији Мој-еРачун, Загреб
– Осигуран смештај
– студентски „џепарац“

Опис посла:
– Дубинска анализа домаћег тржишта е-фактурирања -> Стварање и учествовање у креирањима тржишне стратегије. (конкретно за Србију)
– У каснијој фази успостављање 100% пословне сарадње у којој ће студент представљати Мој-еРачун на домаћем тржишту, најпре као office/project manager -> national -> regional -> управа

Кога компанија тражи?
• Студенте који су заинтересирани за наставак рада у компанији након завршетка радног програма (Work internship). (Ако су обе стране задовољне)
• Студенте који су амбициозни и мотивирани.
• Младе, храбре манаџере, спремне да преузму одговорност за изградњу националног пројекта еРачуна који ће касније постати и одговарати као извршни руководиоци компаније на властитом домаћем тржишту

Како се пријавити?
Пошаљите:
1. CV
2. Мотивацијско писмо на домаћем језику
3. Мотивацијско писмо нa eнглеском језику
На адресу е-поште: matej@moj-eracun.hr
Предмет поруке: Work internship programme (матична земља)

Када ће се програм рада одржати? Почетак програма је 02.04.2018 и траје до 10.09.2018. године.

Више информација о компанији и програму праксе можете пронаћи овде.

eRacun-1