Презентација програма „Студије будућности“ Београдске отворене школе

21.06.2017, 17:00h, Palatа Beograd (Beograđanka), 16. sprat (sala 1616)

Позивамо све заинтересоване студенте да се пријаве на презентацију програма „Студије будућности“ Београдске отворене школе (БОШ) која ће се одржати у среду, 21. јуна у 17 часова у просторијама БОШ-а.

„Студије будућности“ представљају једногодишњи мултидисциплинарни програм образовања који нуди предавања на различите теме, програм праксе, програм менторства, писање завршног рада и слично.

Студенти ће имати прилику да се друже са студентима претходних генерација и да кроз радионице и њихова искуства сазнају све о БОШ-у и „Студијама будућности“, као и о начину пријаве.

Сви заинтересовани студенти могу се пријавити на број телефона 011/3065 830 или на upis2017@bos.rs најкасније до 18. јуна у поноћ.