Предавање „Са KPMG–ом на ти“

25.11.2021, 17:00h, Zoom

face objava copy

Студентско менторство ЕКОФ у сарадњи са компанијом KPMG и ове сезоне организује догађај под називом „Са KPMG – ом на ти“. Идеја догађаја је да се свим заинтересованим студентима приближи рад у овој индустрији, али и рад у самом KPMG – у.
Испред компаније KPMG присуствоваће Директорка људских ресурса Маријана Павловић, Директорка маркетинга Маја Амиџић, као и млађи запослени из различитих сектора.
Поред представљања компаније, на догађају ће велика пажња бити посвећена питањима учесника, све са циљем да се разјасне све нејасноће и разбију предрасуде везане за рад у једној од компанија „Велике четворке“.
Уједно на самом догађају биће и представљен пројекат KPMG – а под називом „Твој KPMG пројекат“ усмерен управо ка студентима, те је то још један разлог више да присуствујете овом изванредном догађају.
Ако си дипломирани студент или на завршној години студија, пријави се путем линка https://bit.ly/saKPMGnati21 и придружи нам се на Зоом дружењу у четвртак, 25. новембра од 17 часова.