Плаћени програм у области Key Account Management-а

Nelt Grupa и ове године расписује конкурс за плаћени едукативни програм „Добар старт“. Шести пут заредом, студенти завршне године факултета, дипломци или студенти мастер студија имају прилику да кроз плаћену обуку за позицију у области Key Account Management-а у овој компанији, добију непроцењиво професионално искуство и добар старт каријере.

Ако желиш да стичеш искуство у области продаје за кључне купце, покажеш и примениш своје идеје и знања, свакодневно учиш кроз тренинге и рад са колегама и менторима, плаћени развојни програм „Добар старт“ је прилика за тебе! Чекају те занимљив и динамичан посао, сјајна екипа и рад на изазовним пројектима!

· Студент си завршне године факултета, свежи дипломац или студент мастер студија

· Желиш да се усавршаваш у области продаје

· Знаш енглески језик

· Имаш возачку дозволу Б категорије