Отварање пројекта за средњошколце – Екоф Академија

У суботу, 29. новембра, званично је отворен пројекат Екоф Академија!

80 ученика из двадесет београдских средњих школа учествује у пројекту Економског факултета Универзитета у Београду, организованом у сарадњи са пројектом Студентског Менторства и ЕКОФ Case Study клубом.

Екоф Академија је пројекат који је осмишљен на начин да кроз 5 тематских радионица пружи довољно теоријског и практичног знања за решавање студије случаја, која ће бити финални изазов за средњошколске тимове последњег дана пројекта.

Сваки тим средњошколаца добиће свог ментора из тима Студентског менторства Економског факултета који је уједно и члан ЕКОФ Case Study клуба. Ово су студенти који су остварили изузетан успех током студија и који имају искуство у решавању пословних студија случаја. На овај начин ће средњошколци имати прилике да упознају старије колеге и осете шта заиста значи решавање једног пословног проблема.