Летња школа у Бечу – „ISU WU“

Економски универзитет (WU) у Бечу расписао је позив за учешће у летњој школи International Summer University WU 2021 која ће се одржати у јулу и августу 2021. године на кампусу Универзитета у Бечи и у on-line верзији.

Детаље о програму летње школе и датумима одржавања можете наћи ОВДЕ.

Економски факултет у Београду, као партнерски факултет WU универзитета у Бечу има право да номинује укупно 2 студента основних/мастер студија који би похађали летњу школу (на кампусу или on-line) у статусу студента на размени (exchange student) по редукованом износу котизације.

Пријављени студенти који не буду номиновани у статусу студента на размени могу бити номиновани у статусу non-exchange student, чиме такође стичу право на умањење котизације.

Шема котизација је дата доле:

Програм на кампусу у Бечу

• Котизација за номиноване студенте (exchange students) – 650 EUR
  • Котизација за номиноване студенте (non-exchange students) – 1.100 EUR основне студије / 1300 EUR мастер студије

Детаље о томе шта је све укључено у котизацију можете наћи ОВДЕ

On-line програм

• Котизација за номиноване студенте (exchange students) – 150 EUR
  • Котизација за номиноване студенте (non-exchange students) – 600 EUR основне студије / 800 EUR мастер студије

Услови:

• Минимум 2. година студија
  • Знање енглеског језика

Потребна документа: