Курс „Вештине управљања каријером“

30.10.2019, 12:00h, Ректорат (Студентски трг 1)

Центар за развој каријере током актуелног семестра реализује курс “Вештине управљања каријером“ за студенте Универзитета у Београду.

Курс је намењен студентима завршних година студија који желе да спремније закораче у ново поглавље развоја каријере након факултета. Кроз различите активности, задатке, алате за самопроцену, вежбе и ресурсе полазници ће добити одговоре на питања као што су: Како видим своју каријеру? Који су моји квалитети? Које опције ми стоје на располагању? Како се постављају циљеви?  Како и где могу да тражим посао?  Како да се успешно представим послодавцу? и многа друга.

И овог семестра студенти имају могућност да одаберу на који начин желе да похађају курс – online или уживо.

„Живи“ курс се састоји од 6 радионица које се реализују за групу од највише 30 учесника и намењен је онима који воле непосредан контакт са предавачима и размену са другим учесницима. Курс се реализује средом у Ректорату (Студентски трг 1) са почетком у 12 часова, а трајање радионица је од 2 до 4 сата у зависности од теме. Почетак курса је 30. октобра.

Online курс намењен је онима који више воле да раде сами, када и одакле они то желе. Подразумева 5 недељних тематских целина (текстуални, аудио и видео материјали, квизови и тестови) са пратећим задацима на које полазници добијају повратну информацију. Недељно оптерећење је 2 до 4 сата. Почетак курса је 29. октобра.

Курс је конципирао тим Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду, и успешно се реализује у „живој“ и online форми од 2015. године. Кроз курс је до сада прошло преко 600 студената.

Више информација студенти могу наћи овде: www.razvojkarijere.bg.ac.rs/vuk

Рок за пријављивање је 24. октобар. Пријавите се ОВДЕ!

VUK vizual