Интерактивни вебинар о вакцинацији против COVID-19

09.04.2021, 13:00h,

Поштоване колегинице и колеге,

Економски факултет Униврзитета у Београду са задовољством позива студенте и запослене на Факултету, на једночасовни вебинар на тему вакцинације против COVID-19, на којем ће нас о значају вакцинације, ефикасности и безбедности вакцина, ефектима вакцинације у државама које су је већим делом спровеле и сродним темама, упознати др Ана Банко, вирусолог и доцент на Медицинском факултету Универзитета у Београду. Вебинар ће представљати прилику да доц. Банко одговори и на ваша питања и дилеме у вези са вакцинацијом. Позивамо Вас да нам сва питања на актуелну тему упутите и пре вебинара на pr@ekof.bg.ac.rs .

Сврха овог вебинара је да се студенти и остали учесници упознају са научно утемељеним чињеницама у вези са вакцинацијом против COVID-19, како би били у стању да их разликују од непроверених информација присутних у јавности. На овај начин, наш Факултет жели да пружи допринос напорима друштва у борби против пандемије COVID-19.

Вебинар ће се одржати у петак, 9. априла 2021. у 13 часова, преко Зоом платформе – линк:

ana branko vakcinacija korigovano-01-01 (1) 12345