дд-01

Интерактивни вебинар о вакцинацији против КОВИД-19

26.10.2021, 11:30h, Амфитеатар 1 и онлајн

Поштоване колегинице и колеге,

Економски факултет Универзитета у Београду, Студентски парламент Економског факултета и Студентски парламент Универзитета у Београду вас са великим задовољством позивају на вебинар на тему вакцинације против COVID-19. Да ли вакцина штити од заражавања, хоспитализације и умирања од COVID-19, да ли изазива стерилитет или друге здравствене проблеме као и шта ће се догодити ако не постигнемо масовну вакцинацију откриће нам др Ана Банко, вирусолог и доцент на Медицинском факултету Универзитета у Београду. Вебинар ће бити прилика да доц. Банко одговори на ваша питања и дилеме у вези са вакцинацијом.

Сврха овог вебинара је пружање могућности да се студенти и остали учесници још једном ближе упознају са научно утемељеним чињеницама у вези са вакцинацијом против COVID-19, како би били у стању да их разликују од непроверених информација присутних у јавности. На овај начин, наш Факултет жели да пружи допринос напорима друштва у борби против пандемије COVID-19.

Вебинар ће се одржати у уторак, 26. октобра 2021. године  у 11:30 часова, у Амфитеарту 1 и преко Zoom платформе – линк: https://us02web.zoom.us/j/86306257928?pwd=eXg5Z1ZkRTMvRGlYbzBNb1dXUWRMUT09 .