naslovna

Економски факултет у Београду угостио је ђаке Економско трговинске школе „Вук Караџић“ из Старе Пазове

У петак, 15. децембра, Центар за сарадњу са привредом Економског факултета у Београду организовао је посету ђака Економско-трговинске школе „Вук Караџић“ из Старе Пазове Економском факултету у Београду.

Ђацима је добродошлицу пожелела професорка Економског факултета у Београду, др Емилија Манић, координатор за сарадњу са средњим школама.

25434154_1936998266317446_1013071372_o

Након обраћања професорке, ђаци су имали прилику да се кроз презентацију Факултета и квиз упознају са уписом, студирањем на Економском факултету и ваннаставним активностима наших студената.

prezentacija

Професор Економског факултета у Београду, проф.др Саша Вељковић ђацима је представио тему „Друштвени маркетинг и заштита потрошача“ на занимљив и интерактиван начин, а студентска организација Маркетинг радионица приказала је најбоље рекламе из претходног периода кроз „Рекламијаду“ посвећену управо њима.

veljković

На крају свих активности, ђаци су заједно са студентима обишли Факултет и упознали се са просторијама.