naslovna

Економски факултет у Београду угостио је ђаке Економско-трговинске школе из Пожаревца

У среду, 31. јануара, Центар за сарадњу са привредом Економског факултета у Београду организовао је посету ђака Економско-трговинске школе из Пожаревца Економском факултету у Београду.

Ђацима је добродошлицу пожелео Декан Економског факултета у Београду, проф.др Бранислав Боричић.

dekan

Након обраћања Декана, ђаци су имали прилику да се кроз презентацију Факултета и квиз упознају са уписом, студирањем на Економском факултету и ваннаставним активностима наших студената, а након тога и да присуствују занимљивом стручном предавању доцента Економског факултета, др Мирјане Глигорић.

mirjana

27605691_1996260963724509_1829961109_o

Дружење је затворила студентска организација Маркетинг радионица, која је ђацима приказала најбоље рекламе из претходног периода кроз „Рекламијаду“ посвећену управо њима.

reklamijada