Екоф животна школа – Управљање тремом и стресом

03.12.2019, 13:00h, С25

Центар за сарадњу са привредом у сарадњи са Универзитетским центром за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду реализоваће у оквиру „Екоф животне школе” радионицу Управљање тремом и стресом”.

На радионици Управљање тремом и стресом” учесници ће ближе упознати појам стреса и постати свеснији начина на које њихов организам реагује на стресне ситуације.  Научиће више о конструктивним начинима управљања стресом, као и о томе како да негативну трему претворе у позитивну (приликом припреме за јавни наступ, испит и сл.). Радионица ће трајати 3 сата.

Радионицу ће држати психолог Милена Рајчевић, координатор програма психолошког саветовања у Универзитетском Центру за развој каријере.

Радионица је заказана за 03. децембар у сали С25, са почетком у 13 часова.

Број места је ограничен, а своје место можете резервисати попуњавањем форме на ЛИНКУ!