Два бесплатна места на летњој школи „Shanghai Jiao Tong Univerziteta“

11.01.2019

Драги студенти, са задовољством вас обавештавамо, да је у знак успешне сарадње са нашим факултетом, Shanghai Jiao Tong Univerzitet понудио студентима Економског факултета 2 бесплатна места, за тронедељну летњу школу Antai Global Summer Program, која ће се организовати у Шангају (Кина), у два термина, при чему студенти бирају жељени термин: у мају (19.мај – 7.јун) или јулу (7. јул – 26. јул) 2019. године.
Понуђена стипендија подразумева покриће трошкова котизације (USD 2250), док трошкове смештаја и исхране сносе сами студенти (USD 1750).
Заинтересовани студенти се могу јавити до 15. фебруара 2019., слањем е-маила на адресу cis@ekof.bg.ac.rs, након чега ће се спровести процес селекције пријављених кандидата, а одабрани студенти ће бити обавештени до краја фебруара 2019.године.

Више информација о Шангајској летњој школи можете прочитати на линку: www.summerschool.sjtu.edu.cn

Untitled