Часопис МонополЛист прима нове чланове

МонополЛист је часопис студената Економског факултета и важи за један од најбољих студентских часописа у земљи, а за циљ има едукацију и информисање студената.

Часопис се састоји из четири рубрике: Факултет (теме које се тичу активног студентског живота и даљег усавршавања), Економија (обрађује теме од приказа економских књига, преко представљања великана економске мисли, до актуелних питања из привреде, и још пуно тога другог), Друштво (актуелна друштвена дешавања, али и запостављена питања од значаја), Мозаик (теме из области културе и забаве).

Уколико сте заинтересовани да постанете члан редакције часописа и да радите на новом броју заједно са другим колегама, на конкурс за пријем нових чланова можете се пријавити слањем e-mail-а na adresu monopollist.ekof@gmail.com са основним подацима и кратким мотивационим писмом (разлозима због којих зелиш да будеш део новог тима). Рок за пријаве је петак, 5. август.

Screenshot_20220722-211036_Facebook (1)